1991 Yılında Maltepe’de Çiftehavuzlar yolunda kendi imkanlarımız ve girişimlerimiz sayesinde Zer Sanayi Sitesi’nde “Birlik Torna” adlı atölyemizin ilk adımlarını attık.

Sürekli gelişen teknolojiye ayak uyduran firmamız 1995 yılında “Birlik Torna Ve Otomat San. ve Tic. Ltd. Şti.” adını almıştır. Firmamızı geliştirmek, siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacıyla 1994 yılında Bayrampaşa’da bulunan Ulubatlı Emintaş Sanayi Sitesi’ne taşındık. Burada kaldığımız süre zarfında yeni çevreler edinip, makine kapasitemizi arttırdık.

2004 yılında Topkapı Gümüşsüyü Caddesi Çiftehavuzlar Yolunda bulunan Mutlu-Aksu Sanayi Sitesi’nden 4 adet dükkân satın alıp, buraya yerleştik. 200 metrekare kapalı alan talaşlı ve talaşsız imalat yapmaktayız.

1991 yılından itibaren yurtiçi sanayisine hizmet vermekteyiz. Güler yüz, teknoloji takibi, müşteri memnuniyeti, zamanında teslim anlayışıyla firmamız sanayi piyasasına öncülük etme yarışına girmiştir. Firmamızın bu tutumu sayesinde rekabette üstün başarıyı, kaliteyi ve piyasada saygın bir konuma ulaşmayı hedeflemiştir.

Kuruluşumuzdan bu yana deneyimli kadrosu ile firmamızda 6 personel hizmet vermektedir. Birlik Torna Ve Otomat San. Ve Tic. Ltd. Şti. genel olarak torna, freze, cnc ve her türlü makine yedek parça imalatı konusunda faaliyet göstermektedir. 26 yıl siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten büyük onur duyuyoruz.